czwartek, 26 maja 2011

Mother's Day!!!:)

Przede wszystkim najlepsze życzenia dla wszystkich Mam, bo dzisiaj to Ich święto. Ja swojej mamie postanowiłam w tym roku dać wyjątkowy prezent:) Jaki dokładnie jeszcze nie zdradzę, ale postaram się go kiedyś wykorzystać w jakieś stylizacji i wrzucić na bloga:). A teraz przedstawię Wam opakowanie do prezentu:)...

English version : Happy Mother's Day!:) And here I show you some unique packaging...:)To już efekt końcowy, z obu stron :) A teraz krótka (bo niezwykle prosto jest zrobić taką torbę) instrukcja.
Po pierwsze musimy mieć torbę, ja znalazłam w szafie taką, która idealnie się nadawała, bo nikt jej nie nosił, nadruk spokojnie można było zasłonić i miała dobre tło, pasujące do zdjęć.
Po drugie wybieramy zdjęcia, czyli coś na co poświęciłam najwięcej czasu. Na jedną stronę torby wybrałam jedynie zdjęcia z moją mamą z czasów młodości (koniecznie musiały być czarno-białe), na drugą zdjęcia ze znajomymi, przyjaciółmi itp.
Gdy już mamy potrzebujący materiał należy na próbę ułożyć zdjęcia na torbie, aby mniej więcej wiedzieć co gdzie ma leżeć, a potem zabrać się za przyszywanie:) czyli najbardziej żmudna i męcząca praca, dlatego ja po przyszyciu dwóch zdjęć znalazłam nowy patent - taśmę dwustronnie klejącą!:) (torbę zrobiłam tydzień temu i na razie się trzyma, najwyżej zostaną na niej dwa zdjęcia:). Do torby można także przyszyć różne rzeczy do ozdoby, jak wstążki, kokardki, kwiatki etc. (ja przyszyłam po jednej stronie czarne duże guziki). I ot, koniec!:)
Mojej mamie bardzo się ten pomysł podobał, a co Wy sądzicie o tym patencie?
5 komentarzy:

 1. kreatywność - to lubię ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki:) niedługo postaram się wrzucić moje inne pomysły:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł:) Na 18 dostałam od siostry alkohol z naszymi przyklejonymi zdjęciami:D Butelki mam do dzisiaj:D
  Zapraszam do mnie,
  F.L.

  OdpowiedzUsuń